Ludzie pijący wino

Dobre wino – idealny pomysł na elegancki prezent?


Wino wielu osobom kojarzy się z wytwornymi kolacjami w blasku świec, letnimi wieczorami spędzanymi na werandzie czy też radosnym celebrowaniem najważniejszych momentów. Zazwyczaj więc skojarzenia z nim związane są pozytywne, a sam trunek może okazać się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o wybór prezentu.

Upominek, który łączy ludzi

Ten elegancki trunek powstaje, aby zachwycać swoim smakiem i aromatem. Jego wykwintna forma doskonale wyraża więc wszystko to, co pragniemy przekazać obdarowywanemu – miłość, przyjaźń oraz szacunek. Pomaga podkreślić wartość danej relacji, zwłaszcza wtedy, gdy wybieramy wino na prezent dla osoby, którą dobrze znamy i uwzględniamy jej preferencje smakowe. Pozwala przywołać piękne wspomnienia z nią związane czy po prostu okazać sympatię.

Wino przywiezione jako podarunek z podróży, to doskonały sposób na oczarowanie drugiego człowieka inną kulturą i snucie opowieści o kraju, który odwiedziliśmy. Ten gustowny trunek niezwykle często zastępuje żywe kwiaty czy słodycze, którymi niegdyś obdarowywani byli państwo młodzi na swoim ślubie. Dzięki temu ten drobny gest podczas składania życzeń okazuje się także bardzo praktycznym upominkiem dla młodej pary.

Dobre wino na prezent, czyli ponadczasowy podarunek

Butelka dobrego wina to uniwersalny, ale niebanalny pomysł na prezent. Jest symbolem elegancji i wyważonego gustu. Ten aromatyczny trunek dobrany z namysłem może stanowić początek wyjątkowej kolekcji lub zostać otwarty od razu po otrzymaniu oraz skosztowany wspólnie z darczyńcą.

Wino doskonale łączy się z jedzeniem i nieustannie kojarzy się z eleganckim świętowaniem. Warto również pamiętać o tym, że może skorzystać z niego każdy – nawet jeśli nie okaże się jego entuzjastą, w przyszłości może poczęstować nim swoich gości oraz wspominać osobę lub sytuację, w której otrzymał daną butelkę.

Eleganckie wino okaże się doskonałym pomysłem na prezent. Warto jednak pamiętać o tym, by wybrać takie o wysokich walorach smakowych i podarować je w ładnym opakowaniu. Na naszej stronie mogą znaleźć Państwo stylowe wino na prezent z dostawą. Jest to niebanalny prezent, ponieważ subskrypcja wina jest produktem zupełnie nowym w Polsce, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że może oferować bliskim wino nie tylko jednorazowo, ale na przykład przez trzy miesiące z rzędu, ze specjalną dedykacją w pierwszym wine boxie. Nasi klienci wybierają z następujących opcji: zamówienie dla bliskiej osoby jednego wine boxa lub zamówienie subskrypcji na 3 lub 6 miesięcy. W każdym przypadku pierwszy box zawiera kartę z dedykacją i może być zamówiony pod inny adres (tak aby wręczyć go osobiście podczas gdy kolejne będą dostarczane do obdarowanego bezpośrednio). Wszystkie boxy są estetycznie zapakowane i posiadają karty z opisami win.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą subskrypcji wina na prezent!

Zdjęcie poglądowe
Obdaruj subskrypcją Wine me
  • Dwa wina wybrane przez eksperta
  • Notka sommelierska i opis wina przez eksperta
  • Informacja na temat parowania z jedzeniem

Brzmi dobrze?

Zacznij co miesiąc otrzymywać starannie wyselekcjonowane dla Ciebie wina prosto pod Twoje drzwi.

Dots